ADANA LİSAN EĞİTİMİ VAKFI BURSU

ADANA LİSAN EĞİTİMİ VAKFI BURSU - ADANA LİSAN EĞİTİMİ VAKFI BURS - ADANA LİSAN EĞİTİMİ VAKFI - ADANA LİSAN EĞİTİMİ VAKFI BURS BAŞVURUS.

Adana Lisan Eğitimi Vakfı Adanalı öğrencilere burs veriyor. Burslar hakkında detaylı bilgi almak içib aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

REŞATBEY MAH. BEŞ OCAK CAD. NO 27ADANA
SEYHAN
(322) 453 47 73
(322) 454 43 45

Yorumlar

 1. ben bu yıl adanada hemşir bolümü okuyacam maddı durumum ıyı degıl bursa gerçekten ihtiyacım var şimdiden teşekkurler... 05076305932

  YanıtlaSil
 2. bende adanada bu yil iktisat ikinci ogretimi kazandim evliyim ve bir bebegim var okula gidecegim zamanlarda bakiciya vermem gerekiyor ve maddi acidan zor durumdayiz burs konusunda banada yardimci olursaniz cok sevinirim

  YanıtlaSil
 3. Merhaba. Ben Adana da oturuyorum Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent Meslek Yüksek Okulunu kazandım. Ailede kız kardeşim malatya inönü üniversitesi işletme okuyor annem ev hanımı babam asgari ücret aldıgı için. Maddi durum dan dolayı burs başvurusuna bulunmak istiyorum.
  E-posta = hakki_01_34@hotmail.com
  Telefon = 05367194428

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, ben Adana Saimbeyli'de oturuyorum, İTÜ'de Makine mühendisliği okuyorum ve İstanbul gibi bir yerde gerçekten bursa ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder