İstanbul-Sultangazi Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

İstanbul'da Ücretli Öğretmenlik Başvurusu-Sultangazi Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu-Sultangazi Ücretli Öğretmenlik-Ücretli Öğretmenlik İçin Gerekli Belgeler.


İstanbul-Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi 06.08.2012 tarihli ilana göre 2012-2013 yılı ücretli öğretmenlik başvuruları devam etmektedir. İlanın içeriğinde başvuruların hangi tarihte biteceğine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden öğretmenlik için başvuruda bulunacak adayların siteyi sık sık ziyaret etmesini veya bir an önce başvurularını tamamlamalarını tavsiye ediyoruz.

İstanbul-Sultangazi'de ücretli öğretmenlik yapmak isteyen adaylar internet ortamından bir form doldurarak başvuruda bulunacaklardır. Başvuru formunun ardından uygun görülen ve göreve çağırılan adaylardan istenen belgeler aşağıdaki şekildedir.  • Mezuniyet Belgesi(Diploma)
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
1 Adet Vesikalık Fotoğraf

Sitede özellikle altı çizilerek duyrulan başka bir husus ise adayların başvuru formunu doğru bir şekilde doldurması olacaktır. Yanlış,eksik,hatalı olan başvuru formları geçeriz sayılacaktır.

Aşağıdaki Linkten Başvurunuzu Yapabilirsiniz;


İstanbul-Sultangazi Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu 


Yorumlar