Enpara Nedir? - Enpara.com Nedir?

Enpara Nedir - Enpara.com Nedir - Enpara Başvurusu - Enpara Başvuru - Enpara Kart Başvurusu - Enpara.com Başvurusu

Muhtemelen televizyonlarda Şafak Sezerli reklamlarını görmüşsünüzdür. İlk olarak gördüğümde açıkçası dikkatimi çekmişti. Bankalarla fazla haşır neşir olanların eminim ki ortak sıkıntısı bankaların bitmek bilmeyen hesap işletim masrafı ücretleri, eft kesim ücreti vs vs.

Enpara ile artık bu sıkıntıdan kurtulacakmışız gibi görünüyor. Enpara kartımı alan biri olarak sizlerle Enpara hakkında bilgileri ve başvurudan kartımın elime geçmesine kadarki süreci sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Enpara'nın en önemli özelliği her hangibir şubenizin olmaması. Yani bir şubeye bağlı değilsiniz. Şubeniz internet. Haliyle sanal bir şube üzerinden hesabınız olduğu için masraflarınız olmuyor, doğal olarak da saçma sapan banka kesintileri ile karşılaşmıyorsunuz.

Bir diğer süper özelliği ise herkese %10 zengin faizi veriyor olmaları.

Peki başvuru süreci nasıl işliyor.

Enpara'nın internetteki başvuru formunu dolduruyorsunuz ve yetkili kişinin sizi ziyaret etmesini bekliyorsunuz. Başvurusu esnasında sizi ziyaret edecek olan kişinin kart hakkında bilgi vermesini istiyorsanız bunu belirterek,istediğiniz bilgiyi alıyorsunuz. Yok ben sadece kartımı almak istiyorum diyorsanız gelenkişi kartınızını teslim ederek gidiyor.

Başvurumu yaptıktan sonra gelen beyfendi telefonla arayarak müsait olup olmadığımı sordu, geldikten sonra da gayet şık bir dosyanın içinden evraklarımı ve imzalamam gereken belgeleri verdi. Bu arada dosyanın içinden sizlere çok şık bir kalem ve kullanışlı bir not defteri çıkıyor.

Daha sonra da bana kartını vererek her hangibir sıkıntı olduğunda kendisini arayabileceğimi söyledi. Yani başvuru süreci ve kartımın elime geçmesi çok kolay oldu.

Siz de Enpara'dan hesap sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. öğrenci burslarına zam gelmiş. Öğrenci arkadaşlarımıza bu müjdeyi vermek istedim. Umarım burs miktarı tahmini olarak açıklanır. burs miktarının en fazla 20 tl oranında artacağınız tahmin etmekteyiz. Myfikirler bu konuda birşey yapmazmış ancak genelde 20 tl zam oluyor.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder