Türkiye'nin Gündemi Seçimlere Kilitlendi

Bu zamana kadar yapmış olduğumuz genellikle eğitim yönündeki paylaşımlarımız dönemin orta kesimlerine gelmiş olduğumuz için artık kesilmiş durumda. Ancak bu süreç zarfında sizlerle 2014 Yerel Seçimler ile alakalı bazı bilgiler vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi büyük bir merak ve heyecanla beklenen seçimler birçok medya kuruluşu tarafından canlı olarak yayınlanacak. Ancak bu yayınların gerçekleşmesi için YSK'nın yasakları kaldırması beklenecek. Yasaklar kalkmadan önce de bazı kuruluşlar sonuçları açıklamayı deneyebilir. Çünkü geçmiş yıllarda bu gibi durumların örneğini görmüştük.

2014 SEÇİM SONUÇLARI

2014 Yerel Seçim Sonuçları ülkemizde olduğu gibi diğer Dünya ülkelerinde de merakla bekleniyor durumda. Çünkü Ortadoğu gibi kritik bir nokta olan Türkiye'deki siyasi yöneticilerin kaderi veya seçimler tüm Dünya'da oldukça ilgi çekici bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Seçimler için söyleyebileceğimiz bir diğer önemli nokta ise geçmiş yılların aksine seçimlerin sadece 4 parti arasında sıkışmış olması. Bu durumda ülkedeki kutuplaşmaları büyük bir seviyeye taşıyarak seçimlerde beklenilen sonuçların aksine sürpriz neticelerin alınmasına neden olabilir.

Merak içinde beklediğiniz seçim sonuçları ise başta haber ajanslarının verileriyle birçok TV kanalında bulabileceksiniz. Ancak söylemeliyiz ki sonuçlar için en önemli adres Anadolu Ajansı'dır. Yazımızın devamında vermiş olduğumuz adreste ajansın seçim sonuçlarını belirten paylaşımları bulabilir ve 2014 Seçim Sonuçları için meraklarınızı giderebilirsiniz.

Yorumlar